Tomasz Szacoń przygodę z sieciami handlowymi rozpoczął w 2009 roku w Krakowie. Współtworzył wtedy markę KIANO, CAVION oraz BAREL – polski producent telefonów komórkowych, tabletów i laptopów. Rozwinął wtedy sprzedaż do 40 sieci handlowych zarządzając zespołem sprzedaży o obrotach 80 mln zł rocznie.

W 2013 roku KIANO zdobyło 20% rynku tabletów w Polsce (dane IDC). Od 2014 roku rozpoczął współpracę z rzeszowską firmą ProfitPlus – właścicielem marek VORDON (elektronika) oraz MEDIVON (urządzenia medyczne). Firma urosła od zatrudnienia na poziomie 7 osób i obrotach rzędu 0,8 mln zł rocznie – do zatrudnienia 35 osób oraz 20 mln obrotów rocznie. W grudniu 2017 roku firma została nagrodzona najbardziej prestiżową nagrodą w Polsce – "Diamenty Forbesa".

Od 2016 roku Tomasz Szacoń współpracuje z Retailpoland Consulting LTD z siedzibą w Roterham Yorshire w Wielkiej Brytanii. Autor wielu szkoleń i felietonów wyjaśniających specyfikę handlu nowoczesnego. Aktualnie związany z Targami Kielce i Politechniką Wrocławską.

 

 WYWIAD Z PRELEGENTEM 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JSN Boot template designed by JoomlaShine.com